Разделы:

Обозрение

Гурт AVIATOR з сольною програмою «По небу»

602

21:42, 22 Июль 2016

Жить в Киеве

Портал о жизни самого лучшего города мира – Киеве, а также обо всем интересном и модном на сегодняшний день: события, люди и многое другое

Наприкінці чотирьохмісячного всеукраїнського туру шалено романтичний та щирий гурт AVIATOR зіграє великий концерт у Києві! Тріо AVIATOR — це класичний бойз-бенд, який співає романтичні пісні та розбиває дівочі серця. За 12 років свого існування вони надихнули тисячі шанувальників на романтичні вчинки, адже головна тема AVIATOR — кохання. Їх пісні сповнені ніжності та мелодизму. В композиціях гурту гармонійно поєднуються чоловічі голоси та жива музика. Вже 29-го липня гурт виступить у своєму «зірковому складі», який знають та люблять всі прихильники вже багато років: Ігор Воєвуцький, Андрій Сторож, Дмитро Тодорюк.

+

У виконанні тріо гості почують улюблені композиції «В твоих глазах», «По небу«, «Стокгольм», «Весна«, «Березы», «Трава у дома«, «Рыжая», «Запрещаю«. Артисти виконають нові та старі хіти наживо. Для туру «По небу» музиканти підготували спеціальну ексклюзивну програму. Вас чекає атмосфера свята, любові, енергіїі незабутніх емоцій!

Коли: 29 липня 2016 року, 20.00 в Caribbean Club Concert Hall

Квитки

Загрузка...
Загрузка...

Читайте также